Kuidas luua ilma maksevahendit sidumata konto App Store-sse, DigiDoc3 ja ID-card utility paigaldamiseks

Apple iTunes konto on vajalik erinevate tasuta ja tasuliste rakenduste allalaadimiseks Apple seadmete kasutajatele.

Alates 3.8 versioonist asuvad ID-kaardi rakendused DigiDoc3 klient ja ID-card utility (haldusvahend) iTunes App Store's.

NB! Selleks, et saaks luua iTunes kontot ilma maksevahendit sidumata, tuleb seda teha tasuta tarkvara paigalduse protsessi käigus vahetult enne rakenduse paigaldamist.

Konto loomiseks ava App Store ja leia üks ID-kaardi rakendus, mida soovid paigaldada. Parim viis rakenduse leidmiseks erinevate rakenduste hulgast on kasutada nimelist otsingut, kas DigiDoc3 või ID-card utility.

Kui rakendus(ed) on leitud, jääb ekraanile järgmine vaade.

Nüüd klõpsa rakenduse juurest nupule "Free", mis järel muutub nupp roheliseks ja tekib kirje "Install App"

Edasi palutakse sisse logida Apple ID-ga, kuna seda veel ei ole, siis tuleb klõpsata "Create Apple ID".

Järgmisena kuvatakse tervitusaken ja jätkamiseks tuleb valida alt "Continue".

Nüüd kuvatakse Apple Privaatsuseeskirjad, millega on soovitav tutuvada. Teksti on palju ja edasi navigeerimiseks tuleb leht alla sirvida kuni valikuni, kus saab nõustuda Apple tingimuste ja sätetega.

Nõustumiseks tee "linnuke" kasti ja klõpsa "Agree".

Järgmisel lehel tuleb sisestada kehtiv e-posti aadress ja valida turvaline salasõna. Turvaline salasõna sisaldab vähemalt ühte suurt tähte ja numbrit ning kirjavahemärki!

Minimaalne salasõna pikkus on 8 kohaline, võib kasutada ka pikemat. Lisaks tuleb valida vastused kolmele turvaküsimusele ja määrata varu e-posti aadress, juhuks kui salasõna ununeb ja on vaja uus määrata.

Juhised uue salasõna määramise kohta saadetakse varu e-posti aadressile eraldi. Lõpetuseks sisesta enda sünniaeg ja klõpsa "Continue".

Seejärel avaneb valik maksetüübi jaoks ja siin on muuhulgas valik "None", selle valikuga saab alla laadida kõiki rakendusi, mis on märgitud App Stores "Free".

Kui sul on kasutada sooduskoode või muid eripakkumisi App Store jaoks, siis selle saab sisestada allolevasse lahtrisse "Enter Code".

Kuigi makse meetodiks on valitud "None" (puudub), tuleb siiski ära täita kasutajakontoga seotud aadressi väljad.

Lõpetuseks tee valik "Create Apple ID", seejärel kontrollitakse andmete sisestust ja kui need vastavad konto nõuetele, kinnitatakse konto.

Viimase sammuna saadetakse kontoga seotud e-postile kiri koos lingiga, mida tuleb klõpsata Apple ID konto aktiveerimiseks.

Juhul kui kirja mõne hetkega ei tule e-postile, siis on all valik kinnituse uuesti saatmiseks "Resend Verification Email".

Sõltuvalt e-posti teenusepakkujast võib olla kinnituskirja saamise aeg erinev.

Peale e-kirjas lingile klõpsamist on Apple konto aktiveeritud ja saate pildil 3 toodud sisselogimise aknas juba sisse logida registreeritud e-posti ja salasõnaga.

Edukat App Store kasutust! 


KÜSI ABI

Kui sa ei leidnud oma küsimusele vastust, kirjuta meie meeskonnale.  • Vaata juhendit
  • Hinda oma arvutikasutusoskust, et saaksime anda paremaid juhiseid

         

  • Kontroll ebaõnnestus

Kuidas saame artiklit parandada, et sellest rohkem abi oleks?
Saada Sulge