Mobiil-ID

Kas sa oled alles alustamas mobiil-ID ehk mID kasutamist? Oled jõudnud õigesse kohta: siit rubriigist leiad lihtsalt järgitavad juhised mobiil-ID kasutamiseks nii e-teenustesse sisenemisel kui digiallkirjastamisel.

 • Digiallkirjastamine RIA DigiDoc mobiilirakenduses

  Dokumentide digiallkirjastamine RIA DigiDoc mobiilirakendusega on väga lihtne nii mobiil-ID, Smart-ID kui ka ID-kaardi kasutajate jaoks. Samm-sammult juhis!

 • Mobiil-ID kasutamisel tekkis tõrkeid

  Mobiil-ID kasutamine on lihtne ja mugav – järgi ekraanil olevaid juhiseid ja kõik sujub. Kui sul aga tekkis mobiil-ID kasutamisel tõrkeid, võid abi leida siinsetest juhistest.  Levinumad veateated:  Juhised mobiil-ID kasutamiseks:  DigiDoc4 kliendis ja RIA DigiDoc mobiilirakenduses…

 • Soovid arvutis digiallkirja anda

  Digiallkirja andmine on imelihtne!
  ​Kõigepealt on sul vaja teada, millise vahendiga sa allkirja anda soovid: kas ID-kaardi või mobiil-IDga. Seejärel ava DigiDoc4.

 • Mobiil-IDga digiallkirjastamine ebaõnnestub

  Juhul, kui mobiil-IDga allkirjastamisel tekkis tõrkeid, loe läbi veateade: enamasti saad sealt vajaliku info olukorra lahendamiseks.

 • Soovid alustada mobiil-ID kasutamist

  Mobiil-ID on elektroonilistes kanalites kasutamiseks mõeldud digitaalne isikutunnistus. Saad sellega siseneda e-teenustesse, kasutada internetipanka, anda digiallkirju, kinnitada ja teostada tehinguid jne.