ID-kaart kliendikaardina – kasutaja kogemus

17.09.2007

Ilves-Extra kliendiajakiri ISC Magazine kirjutab firma kogemusest:

“Aasta ID-kaardiga kliente registreerides!

Sel suvel täitub aasta, kui alustasime oma esinduskauplustes ID-kaardiga püsikliendiks registreerimist. Täna võime öelda, et see leidlik idee on ostjatelt väga positiivset vastukaja saanud. Rahul oleme meie, et ei pidanud eraldi kaartide valmistamisega tegelema, ja on rahul ostjad, et ei pea järjekordset kliendikaarti oma rahakoti vahel kandma. Küll see ilma kaarditagi meelde jääb, kust allahindlust antakse, sest ka sel aastal on pakutavad soodustused samad /…/. Igat ostu sooritades tuleb lihtsalt müüjale oma püsikliendistaatuse tõestamiseks ID-kaart esitada ja boonus ongi sinu.

Püsikliendiks registreerimiseks tuleb täita vastav avalduse vorm, mis on saadaval kõigis Ilves-Extra kauplustes, ja soodustus hakkab kehtima kohe, juba esimesest ostust. Kliendiprogrammiga liitumine on tasuta ega too endaga kaasa meiepoolset reklaamtulva teie postkastides.

Siinkohal võime analoogse süsteemi kasutamist soovitada ka teistele kaubandusettevõtetele, sest turunduslikus mõttes ei ole mingit vahet, kas firma logodega kaart on kellelgi rahakoti vahel või mitte. Reeglina pole seda isegi näha ja reklaamiefekt läheb 90% juhtudest kaduma.”