Teadmistebaas

Siit rubriigist leiad digiteenuste arendajatele suunatud huvitavat taustainfot: dokumentatsioonide, kehtivate standardite, e-teenuste, Eesti e-riigi sümboolika,  jms kohta.

Viimati värskendatud artiklid

 • eID sümboolika

  Elektroonilise identiteedi (eID) valdkonna logod ja muu sümboolika on mõeldud tasuta kasutamiseks kõikidele e-teenuse pakkujatele. Logod, piktogrammid jms leiad eID sümboolika lehelt RIA veebist.

 • Undersign.js – JavaScripti teek digiallkirjade loomiseks

  Undersign.js on JavaScripti teek eIDAS-ega ühilduvate XAdES digiallkirjade ja ASiC-E konteinerite loomiseks. Undersign.js-ile on sisseehitatud tugi Eesti ID-kaardi, Mobiil-ID ning Smart-ID teenuste kasutamiseks, kuid on kasutatav ka teiste usaldusteenustega. Undersign.js on Rahvaalgatus.ee platvormil 2020 aastast alates edukalt…

 • Dokobiti arendajasõbralikud autentimise ja digiallkirjastamise lahendused

  Dokobit pakub äriettevõtetele ja avalikule sektorile pilvepõhiseid SaaS lahendusi kasutajate autentimiseks, digiallkirjastamiseks ja digiallkirjastatud dokumentide valideerimiseks.

 • ID-tarkvara arhitektuuridokument

  ID-tarkvara ingliskeelne arhitektuuridokument “Architecture of ID-software” annab ülevaate ID-tarkvara komponentidest, nende omavahelistest ja välistest liidestustest ning paiknemisest tarkvara käituskeskkondades.

 • Krüptograafiliste algoritmide elutsükli uuringud

  Riigi Infosüsteemi Ameti tellitud krüptograafiliste algoritmide elutsükli uuringud.

 • eID Easy – lahendus eID arendajatele

  eID Easy on eID lahenduste kompetentsikeskus ja arendaja tööriist ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID ning muude sarnaste eID vahendite vallas nii Eestis kui ka muudes riikides.