Elektroonilise identiteedi (eID) valdkonna logod ja muu sümboolika on mõeldud tasuta kasutamiseks kõikidele e-teenuse pakkujatele. Logod, piktogrammid jms leiad eID sümboolika lehelt RIA veebist.
märksõna: eID
Erinevate põlvkondade ID-kaartide dokumentatsioon: kehtivad standardid ja tehnilised dokumendid, millega tasuks tutvuda enne ID-kaardile teenuste arendamist.
Erinevate põlvkondade ID-kaartide dokumentatsioon: kehtivad standardid ja tehnilised dokumendid, millega tasuks tutvuda enne ID-kaardile teenuste arendamist.
ID-tarkvara ingliskeelne arhitektuuridokument “Architecture of ID-software” annab ülevaate ID-tarkvara komponentidest, nende omavahelistest ja välistest liidestustest ning paiknemisest tarkvara käituskeskkondades.
ID-tarkvara on turvatarkvara ja seepärast on väga oluline kasutada alati ainult kõige uuemat tarkvaraversiooni. ID-tarkvaral on olemas automaatse uuendamise süsteem – kindlasti tuleks esimesel võimalusel paigaldada kõik uuendused või parendused, millest ID- tarkvara sulle teada annab!
Operatsioonisüsteemide Windows 10 ja Windows 11 puhul paigaldatakse ID-tarkvara osaks olev minidraiveri komponent arvutisse automaatselt, ID-kaardi ja kaardilugeja esmakordsel ühendamisel arvutiga
ID-tarkvara paigaldamine macOS arvutisse: tarkvara allalaadimise lingid DigiDoc4 ja veebikomponentide jaoks.
Kõige värskeima ID-tarkvara versiooni komponentide versiooniinfo: Windows, macOS ja Linux operatsioonisüsteemide jaoks.
ID-kaardi tarkvara töötab Windowsi, macOS ja Linuxi keskkonnas. Igas ID-tarkvara versioonis on toetatud alati kindlad operatsioonisüsteemide versioonid.
Siit lehelt leiad samm-sammult juhised ID-tarkvara (sh DigiDoc4 klient) ning veebilehitseja tarkvara alla laadimiseks ning seadistamiseks, samuti hulgaliselt muid abistavaid näpunäiteid.