Veebilehitseja teade „Haldab teie organisatsioon“

ID-tarkvara paigaldamisel lisatakse Google Chrome ja Microsoft Edge veebilehitsejasse isikutuvastamise ja allkirjastamise moodul (Web eID), mis automaatselt aktiveeritakse. Sellega seoses kuvab Google Chrome ja Microsoft Edge veebilehitseja seadete all teavitust „Haldab teie organisatsioon” (Managed by your organisation).

Teade tuleneb sellest, et isikutuvastamise ja allkirjastamise moodul aktiveeritakse eraldi reeglitega automaatselt ja kasutaja ei pea moodulit pärast iga uuendust uuesti käsitsi lubama hakkama.

 • Windows – veebilehitseja teate „Haldab teie organisatsioon“ eemaldamine

  Vaata Peida

  Samm 1: Eemalda ID-tarkvara

  Esmalt tuleb ID-tarkvara eemaldada. Selleks mine Juhtpaneel → Programmid ja funktsioonid → eID software → Muuda → Eemalda kõik

  Samm 2: Käivita ja sulge Google Chrome / Microsoft Edge veebilehitseja

  Käivita Chrome / Edge ning sulge see taas: selle näiliselt „tühja“ liigutusega eemaldab Chrome / Edge antud laienduse oma seadistustest. Kui Chrome / Edge pärast ID-tarkvara eemaldamist jätta avamata ja taas sulgemata, jääb laiendus ikkagi endiselt aktiveerituks.

  Samm 3: Paigalda uuesti ID-tarkvara.

  Laadi alla ja paigalda arvutisse uuesti kõige värskem versioon ID-tarkvarast. Installeerimisel ava kohe esimese „Tere tulemast!“ sammu juures „Valikud“.

  Samm 4: Eemalda isikutuvastamise ja allkirjastamise toe automaatne aktiveerimine

  • Google Chrome kasutajad – Valikute alt eemalda linnuke „Chrome laiendus aktiveeritakse automaatselt“ eest, salvesta eelistus esmalt nupul „OK“ klõpsates ja siis jätka installeerimist „Edasi“ nupul klikates.
  • Microsoft Edge kasutajad – Valikute alt eemalda linnuke „Edge laiendus aktiveeritakse automaatselt“ eest, salvesta eelistus esmalt nupul „OK“ klõpsates ja siis jätka installeerimist „Edasi“ nupul klikates.

  Samm 5: Veebilehitseja seadistamine pärast ID-tarkvara paigaldamist

  Kui ID-tarkvara on edukalt paigaldatud, seadista Google Chrome ID-kaardi kasutamiseks / Microsoft Edge ID-kaardi kasutamiseks

  Peida