ID-kaardi kasutuselevõtt
Kõik, mida vajad ID-kaardi elektrooniliseks kasutamiseks.
Viimati värskendatud artiklid
- BDOC failiformaat
- DigiDoc4 test ID-kaardi, mobiil-ID ja Smart-IDga digiallkirjastamine ja allkirjade valideerimine
- DigiDoc4 test ID-kaardi, mobiil-ID ja Smart-IDga digiallkirjastamine ja allkirjade valideerimine
1 408 240
ID-kaarti
234 980
Mobiil-ID
746 707
Smart-ID Eestis
Viimati uuendatud: 03.10.2024 05:40
Mida teha, kui...
Kas sul tekkis probleeme e-teenustesse, näiteks internetipanka või mõnele veebilehele sisse logimisega?
Digiallkirja andmine on imelihtne!
Kõigepealt on sul vaja teada, millise vahendiga sa allkirja anda soovid: kas ID-kaardi või mobiil-IDga. Seejärel ava DigiDoc4.
Mobiil-ID kasutamine on lihtne ja mugav – järgi ekraanil olevaid juhiseid ja kõik sujub. Kui sul aga tekkis mobiil-ID kasutamisel tõrkeid, võid abi leida siinsetest juhistest. Levinumad veateated: Juhised mobiil-ID kasutamiseks: DigiDoc4 rakenduses ja RIA DigiDoc mobiilirakenduses…
Juhul, kui sinu PIN-kood on blokeeritud, saad selle DigiDoc4 rakenduse abil taas mugavalt lahti teha. Selleks vajad oma PUK-koodi.
Siit lehelt leiad samm-sammult juhised ID-tarkvara (sh DigiDoc4) ning veebilehitseja tarkvara alla laadimiseks ning seadistamiseks, samuti hulgaliselt muid abistavaid näpunäiteid.
Kasulik digiteadmine
Taotle ID-kaardile lisaks ka digi-ID kaart! Digi-ID kaardiga saad teha kõiki ID-kaardi elektroonilisi toiminguid, näiteks siseneda e-teenustesse, anda digiallkirju jne. Mis peamine: kui kasutad igapäevaselt digi-ID kaarti, võid oma ID-kaardi turvalisse kohta ära panna. Nii ei kulu su ID-kaardi kiip ega riski sa selle kaotamisega!