ID-kaardi kasutuselevõtt

Kõik, mida vajad ID-kaardi elektrooniliseks kasutamiseks.

Mobiil-ID kasutuselevõtt

Kogu info, mida vajad Mobiil-ID-ga liitumiseks.

Mida teha, kui...

ID-kaardiga sisenemine või allkirjastamine e-teenustes ebaõnnestub
Kas sul tekkis probleeme e-teenustesse, näiteks internetipanka või mõnele veebilehele sisse logimisega?
Soovid DigiDoc4 kliendis digiallkirja anda
Digiallkirja andmine on imelihtne! ​Kõigepealt on sul vaja teada, millise vahendiga sa allkirja anda soovid: kas ID-kaardi või mobiil-IDga. Seejärel ava DigiDoc4 klient.
Mobiil-ID kasutamisel tekkis tõrkeid
Mobiil-ID kasutamine on lihtne ja mugav – järgi ekraanil olevaid juhiseid ja kõik sujub. Kui sul aga tekkis mobiil-ID kasutamisel tõrkeid, võid abi leida siinsetest juhistest. Levinumad veateated:  Juhised mobiil-ID kasutamiseks:  DigiDoc4 kliendis ja RIA DigiDoc mobiilirakenduses…
PIN-kood on blokeeritud ehk lukku läinud
Juhul, kui sinu PIN-kood on blokeeritud, saad selle DigiDoc4 kliendi abil taas mugavalt lahti teha. Selleks vajad oma PUK-koodi.
Soovid alustada ID-kaardi elektroonilist kasutamist
Siit lehelt leiad samm-sammult juhised ID-tarkvara (sh DigiDoc4 klient) ning veebilehitseja tarkvara alla laadimiseks ning seadistamiseks, samuti hulgaliselt muid abistavaid näpunäiteid.
digiknowledge callout

Kasulik digiteadmine

Taotle ID-kaardile lisaks ka digi-ID kaart! Digi-ID kaardiga saad teha kõiki ID-kaardi elektroonilisi toiminguid, näiteks siseneda e-teenustesse, anda digiallkirju jne. Mis peamine: kui kasutad igapäevaselt digi-ID kaarti, võid oma ID-kaardi turvalisse kohta ära panna. Nii ei kulu su ID-kaardi kiip ega riski sa selle kaotamisega!

Loe lisa